פרופיל החברה

פרופיל החברה

חברת חיזוק ובינוי מממשת את חזונה ומביאה בשורה חדשה למרחב האורבני בישראל. בשורה הנשענת על איתנות פיננסית, תכנון מתקדם וביצוע מושלם ומציגה פרויקטים ברמת ביצוע מהגבוהות בישראל. חיזוק ובינוי מאגדת בתוכה ידע מקצועי וניסיון רב שעומד לרשות לקוחותיה בכל שלב, מרגע הנחת אבן הפינה ועד למסירת הדירה.

איתנות פיננסית:
חוסן כלכלי ואיתנות פיננסית תוך שימוש בהון עצמי והעמדת מסגרת אשראי בנקאית כולל מתן ערבויות ובטוחות לפרויקט, הפכו את חיזוק ובינוי לגוף חזק ואיתן. עובדה זו מאפשרת ללקוחות החברה ליהנות משקט נפשי בכל שלבי הפרויקט. החוסן הפיננסי של חברת חיזוק ובינוי מהווה בסיס מיטבי המבטיח את איכות הפרויקט ושביעות רצון הלקוחות.

תכנון מתקדם:
הצוות המקצועי בחברתנו, מציג כישורים מהגבוהים בענף והוא מצליח למקסם את יכולת ההשבחה והשדרוג של הנכס הן במישור העיצובי והן במישור הפרקטי. החברה טבעה את ערך המצוינות בכל אחד מעובדיה, עובדה זו מקבלת ביטוי בכל פרויקט בו החברה מעורבת.

ביצוע מושלם:
זרועות הביצוע של חברת חיזוק ובינוי נשענים על עבודה רבת שנים עם גופים המתמחים בביצוע פרויקטים למגורים. החברות עימן אנו עובדים עומדות בתקני איכות עיליים ומציגות יכולות נרחבות תוך שימוש בכלים חדשניים לניהול וביצוע פרויקטים בתחום הבנייה.
מאגר המומחים שלנו מאפשר לנו לבחור את הטובים ביותר לכל מטרה וכך להעניק ללקוחות שלנו מוצר מושלם ללא פשרות.

האנסמבל המקצועי של חיזוק ובינוי כולל:

  • אדריכלים ומהנדסים בכירים
  • אנשי מקצוע נבחרים ומובילים בתחום השבחת נדל"ן
  • יועצים ומומחים מנוסים בפרויקטים התחדשות עירוניתקבלנים בעלי ידע וניסיון מוכח
  • צוות החברה שם לעצמו  למטרה להוביל את תחום היזמות האורבנית ולהפוך את חיזוק ובינוי לחברה מובילה בארץ, זאת, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ושמירה על ערכי החברה שהם: הוגנות, מקצועיות ויצירתיות.

אתכם לאורך כל הדרך!

התשוקה שלנו

חברת חיזוק ובינוי מייצרת עבור בעלי הדירות פרויקטים מהשורה הראשונה הממקסמים את הערך הגלום בנכס ומביאה ללקוחות דירה חדשה ומודרנית, שתאפשר להם קפיצת מדרגה, אם כדירה למגורים ואם כדירה להשקעה.

37.5%

תמ"א 38/1 – חיזוק ותוספות

50%

תמ"א 38/2 – הריסה ובנייה

12.5%

פינוי בינוי

התהליך הייחודי שלנו

התהליך הייחודי שלנו

הגישה האנושית וההתמקדות בפרט מאפיינות את התייחסותן של החברה ללקוחותיה, הנהנים משירות מקצועי ואנושי המלווה כל אחד מהם לאורך כל הדרך, משלב חתימת החוזה ועד שנים לאחר הכניסה לנכס.

סיעור מוחות

יחס אישי

השלמת הפרויקט

הנבחרת שלנו

הנבחרת שלנו

שחר רז
בעלים

איריס שוורץ
מנכ"לית

ענת וקסלר ישראלי
מנהלת פרויקטים
תכנון ראשוני והסכם משפטי

שחר שם-טוב
מנהל שיווק ומכירות

כרמית יאיר
מנהלת פרוייקטים
תיאום תכנון ורישוי

לילך רודריגז
חשבת

קארין סימקו
מנהלת משרד

שני תייר
מנהלת מחלקת דיירים

שי כהן
מהנדס חברה