אמיתי גזית 08:4003.12.15

חברת אפקון בנייה מקבוצת שלמה שמלצר חתמה על הסכם עם חברת חיזוק ובינוי לביצוע שלושה פרויקטים של תמ"א 38

מקור: אמיתי גזית 08:4003.12.15 

קבוצת שלמה נכנסת לבנייה למגורים. ל"כלכליסט" נודע כי לאחרונה חתמה חברת אפקון בנייה מקבוצת שלמה שמלצר על הסכם עם חברת חיזוק ובינוי לביצוע שלושה פרויקטים של תמ"א 38 – ברחוב בן גוריון ברמת גן, ברחוב אחוזה ברעננה ועוד אחד בביאליק ברעננה – בהיקף של 90 מיליון שקל.

עוד סיכמו החברות על שיתוף פעולה עתידי בהיקף של 250 מיליון שקל בפרויקטים נוספים שחיזוק ובינוי מקדמת בימים אלה ברמת גן, בגבעתיים, ברמת השרון ובתל אביב.

אפקון בנייה מתמחה בהקמת מבני תעשייה ומשרדים במגזר הציבורי והפרטי. לפי דו"חות החברה לרבעון השלישי השנה, עמדו הכנסותיה על 347 מיליון שקל והרווח הגולמי לרבעון היה 152 מיליון שקל. כאמור, ההסכם עם חיזוק ובינוי הוא דריסת הרגל הראשונה של החברה בתחום הבנייה למגורים.

חיזוק ובינוי נוסדה ב־2010 ומתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, פינוי־בינוי ותמ"א 38.

שחר רז, בעל החברה, מסר: "הבחירה של חיזוק ובינוי בחברת אפקון בנייה, מחברות הבנייה החזקות והמובילות בישראל ובעלת גב כלכלי איתן, לביצוע הפרויקטים של החברה נותן לנו שקט להמשיך וליזום פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ. אני סמוך ובטוח כי הביצוע של אפקון בנייה הוא הטוב ביותר שיכולנו להשיג עבור הדיירים שלנו, אשר ייהנו מבנייה איכותית ומקצועית תוך עמידה בלוח זמנים צפוף. חיזוק ובינוי נמצאת בימים אלו בתהליך של האצה במספר הפרויקטים שאותם היא יוזמת, ו־2016 צפויה להיות שנת השיא של החברה".